Manažer výrobní kvality

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: součástí automobilových interiérů, sedadel a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.
Faurecia Interior Systems v Mladé Boleslavi se od svého vzniku v roce 1996 zaměřuje na výrobu přístrojových desek a obložení dveří do automobilů. V současné době vyrábíme zejména díly pro automobily Škoda, Opel Insignia, Ford Focus, Citroen DS5, Mercedes A class, Audi A3 a Alfa Romeo a zaměstnáváme cca 1000 lidí. Navíc jsme se rozhodli zde nově alokovat kromě výroby i naše vývojové aktivity a aktuálně hledáme posily na specializované technické i další profese.

Tato pracovní pozice Vám zajstí kariérní růst v rámci závodu, divize i země. Máme Vám co nabídnout, je nás již 5500 Faureciánů.Zajistíme Vám konkurenceschopný plat včetně semestrálních prémií, 5 týdnů dovolené a benefitního programu. Jako bonus je fajn parta lidí, která spolu tráví čas i mimo práci, legrace, perpektivní obor s novými technologiemi a možností se učit od nejlepších.Připojte se k našemu vítěznému týmu při závodu o nejlepší technologickou proměnu v automobilovém průmyslu!

Role a klíčové úkoly:

Manager výrobní kvality je klíčovým členem týmu oddělení kvality. Mezi jeho hlavní úlohy patří plánování, organizace a kontrola kvality v závodě, zajištění standardů výroby zboží v kvalitě požadované zákazníkem. Zároveň je to osoba, která jde příkladem a prokazuje klíčové hodnoty společnosti Faurecia. Pozice výrobní managera jakosti je především spojena s výrobou v závodě, kde tato osoba navrhuje, zavádí a vyhodnocuje kvalitu výroby, zodpovídá za certifikace, audity, analázy zmentkovitosti. Je zástupcem managementu pro ISO 9001, VDA 6.3 a IATF 16949 .

Na této zajímavé pozici bude ve Vaší kompetenci:

Ověření jakosti a výkonnosti produktů včetně řešení jakýchkoliv stávajících chyb či vad.

Zajistíte to, že jsou produkty a služby jsou poskytovány na tak vysoké úrovni, že splní očekávání zákazníků. Budete vést dodržování systému opatření, následné hlášení o nálezech, úzce spolupracovat s vedoucími a výrobními pracovníky, koordinovat postupy za účelem řešení jakýchkoliv nedostatků. Povedete proces reportingu pro 8QB v rámci závodu, budete koordinovat zajištění procesních reklamací, aktualizaci kontrolních plánů a schvalování prototypů.

Měli byste mít prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu a znát technické výrobní postupy, ideální je zkušenost s neměckými zákazníky. Zároveň je potřeba denní komunikace v angličtině, schopnost umět představit změny a efektivně je zavést. Oko pro detail je nezbytností, stejně tak analytické schopnosti a proaktivní přístup k řešení komplikací.

Připojte se k našemu vítěznému týmu při závodu o nejlepší technologickou proměnu v automobilovém průmyslu!

.

Kontakt

Faurecia Česká republika
Lenka Hauptmanová
Telefon: 702 124 818