Product Engineer

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Náplň práce:

• validovat změny u nového produktu ve výrobním procesu
• spolupracovat s ostatními útvary při představení a zavedení změn u výrobku
• sledovat a zaznamenávat odchylky od procesu/produktu a vyhodnocovat s tím spojené náklady
• zajistit podporu při 8D, P-FMEA, první výrobě pro zákazníka
• dozorovat výrobu prototypu a vzorových komponentů
• udržovat databázi používaných materiálů a komponentů

Požadujeme:

• zkušenosti na obdobné pozici v automotive
• komunikativní úroveň angličtiny
• dobré prezentační dovednosti
• orientaci na výsledky a analytické uvažování

Nabízíme:

• možnost profesního růstu
• semestrální bonus navázaný na Vaše výsledky
• oběd v závodní kantýně platí Faurecia + další možnosti stravování
• služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na kartu Multisport
• Faurecia události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
+ další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Faurecia Group
Martina Daňková