Vedoucí plánovač materiálu / Material Planner Leader

Do našeho výrobního závodu divize SAS Automotive v Mladé Boleslavi, který se zabývá montáží kokpitů pro Škoda Auto hledáme kolegu na výše uvedenou pozici:

Náplň práce:

  • Řídí a zaškoluje svěřený tým Plánovačů materiálu / Material Plannerů.
  • Provádí pravidelnou týdenní aktualizaci odvolávek / objednávek materiálu svěřeným dodavatelům
  • Zpracovává / optimalizuje balící předpisy jednotlivých komponent
  • Definuje frekvenci odběrů materiálu od dodavatelů
  • Spolupracuje na zřizování a optimalizaci odběrů materiálu od dodavatelů
  • Spolupracuje na sestavování a optimalizaci oken vykládek v závodě
  • Přijímá od dodavatelů avízo před odesláním plánovaného transportu, porovnává údaje s požadavkem Faurecia. V případě nutnosti upozorňuje dodavatele na nedostatky / požaduje náhradní plnění.
  • Vyhodnocuje stupeň plnění požadavků Faurecia dodavatelem – dodavatelské MPM.
  • Spolupracuje na implementaci a optimalizaci systému práce taženým výrobním tokem (Pull-Flow) se zřetelem na funkčnost doplňování materiálových zásob pro interní transporty systémem Kanban/E-Kanban.
  • Spolupráce na zajištění fyzické kontroly souladu vizuálního managementu ve skladu s daty v MRP systému Faurecia v pravidelných intervalech.
  • Optimalizace skladových zásob

Požadavky:

  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Odpovídající praxe v automotive
  • Znalost práce MS Office
  • Výhodou znalost 8-D reportu, Kanbanu a SAP
  • Silná osobnost schopná analyticky přemýšlet, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Atraktivní platové ohodnocení a systém bonusů
  • 25 dní dovolené
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Odměny za doporučení nových kolegů
  • Možnost využití angličtiny na denní bázi
  • Přátelský a ochotný kolektiv

Kontakt

Ing. David Havelec
Telefon: 724 337 081