operátor výroby

Náplň práce

do našeho výrobního týmu v závodě FIS plazy hledáme operátory výroby. Naše výroba je poměrně různorodá na technologie - proto pro nejlepší představu o možném uplatnění si s námi sjednejte osobní schůzku - rádi vás provedeme po výrobě a ukážeme na jakých pozicíh je u nás možné pracovat. Máme zde od vstřikovny plastů, přes lakovnu až po šití - vše pak souvisí s výrobou interiérových prvků do prémiových značek aut!!!

Nabízíme

- práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou
- zázemí nadnárodní společnosti, která má zájem udržet si stabilní tým
- odpovídající finanční ohodnocení šité na míru náročnosti konkrétní pozice
- tým v podobě Gap leadera a Supervizora + kolegů na daném pracovišti
- možnost posouvat se v organizační struktuře v případě zájmu (pozic Gap leader/Parťák je tu dost + každý má i svého zástupce z řad operátorů)
- náborový bonus (celkem 12 tisíc, 6 po zkušební době, dalších 6 po 6 měsících od nástupu)
- bonus za doporučení - staň se naším kmenovým zaměstnancem a můžeš doporučit další (za každého takto doporučeného můžeš získat bonus až 25 tisíc)
- závodní jídelna
-5 týdnů dovolené

Požadujeme

Od našich zaměstnanců požadujeme zejména dodržování všech interních předpisů a ochotu pracovat ve směnném režimu (máme tří směnný, ale také nepřetržitý provoz).
Zkušenosti z výrobní společnosti samozřejmě výhodou - zekména pak při zařazení na konkrétní a i náročnější pozici, ale i bez zkušeností se u nás má každý možnost zapracovat a daná pracoviště bez větších problémů naučit (kdo chce, ten může:)

Kontakt

Faurecia Group
Hana Kotrbáčková
Telefon: 727 814 256