HR specialista

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí sedaček hledáme nové kolegy na uvedenou pozici:

Pracovní náplň

Odpovídá za koordinaci, organizaci a evidenci rozvojových a školících programů
Podílí se na přípravě a realizaci kariérního a profesního růstu a rozvoje zaměstnanců
Spolupracuje s manažery v rámci náboru a adaptace nových pracovníků
Vyřizuje administrativní záležitosti v souvislosti s pracovně-právními záležitostmi
Denně komunikuje se zaměstnanci
Podílí se na přípravě a aktualizacích HR předpisů a směrnic
Připravuje podklady, prezentace a analýzy
Zajišťuje reporting (denní, týdenní, měsíční)
Komunikuje s dodavateli

Naše představa o Vás

Zkušenosti na obdobné pozici
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Znalost ZP
Znalost MS OFFICE, výborná znalost Excelu
Výborné komunikační a organizační dovednosti
Odolnost vůči stresu
Pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení
Bonusy navázané na Vaše výsledky
Prostředí mezinárodní společnosti
Možnost odborného růstu

Kontakt

Faurecia Components Písek, s.r.o.
Markéta Souhradová
Průmyslová 466
397 01  Písek
Česká republika
Telefon: 389 820 812