Brigáda - administrativní výpomoc

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem... Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny s firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Hledáme kolegu/kolegyni pro administrativní výpomoc do jednotlivých oddělení s možností dlouhodobé spolupráce.

Pracovní náplň:

• Administrativní podpora oddělení
• Zpracování a kontrola objednávek
• Evidence a správa docházkového systému
• Vytváření drobných analýz a reportů

Požadujeme:

• MS Office – Excel, Powerpoint
• Organizační a komunikativní osobnost
• Samostatnost a pečlivost při zpracování svěřených úkolů
• Angličtina výhodou

Nabízíme:

• Spolupráci na DPČ
• Brigádu s flexibilní docházkou
• Možnost podílet se na zajímavých projektech
• Nové zkušenosti v oblasti automotive
• Oběd v kantýně zdarma

Kontakt

Faurecia Group
Martina Jirásková