Specialista logistiky pro nové projekty

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s tou naší! Těšíme se na Vás!

Co budete dělat?

Zajišťovat zavedení metod a nástrojů pro řízení výroby a logistiku nových projektů v rámci závodu.
Hlavními úkoly této pozice jsou:
Zajišťovat zavedení metod a nástrojů pro řízení výroby a logistiku v rámci závodu pro nové projekty
Poskytovat závodu logistické informace (EDI, Forecasting, systémové nastavení, tvorba balících instrukcí)
Aktivně se podílí na ECR a na nových projektech a zajišťuje připravenost logistiky
Stanovovat a definovat prostředky potřebné k zavedení nových projektů v rámci logistiky (výpočet skladovacích/expedičních míst)
Podporovat management v zavádění nástrojů pro řízení výroby a logistiky a poskytovat technickou podporu ostatním pracovníkům v provozních funkcích
Identifikovat a zavádět nejlepší postupy
Uživatel SAP
Aktivně se podílet na používání nástrojů QRCI a podporovat ostatní

Co od Vás očekáváme?

SŠ v technickém oboru výhodou
Logické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
Týmový hráč
Praxe ve výrobě a průmyslovém prostředí
Zkušenosti v oblasti plánování výhodou
Praxe ve výrobní společnosti výhodou
SAP výhodou
Znalosti v oboru implementace logistických postupů
Znalost Aj na komunikativní úrovni
Znalost práce s Microsoft Office

Co Vám nabídneme?

Nástup možný po domluvě
Týden dovolené navíc
Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu
Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení
Finanční odměnu za odpracované roky formou Cafeterie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
Možnost využití Multisport karty
Zvýhodněný mobilní tarif od O2
Zvýhodněné vedení účtu
Firemní akce

Kontakt

Faurecia Group
Karolína Hrobařová