Material planner

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s tou naší! Těšíme se na Vás!

Co budete dělat?

Analyzovat, rozumět požadavkům a objednávat materiál u dodavatelů
Organizovat, řešit problémy a pravidelně komunikuje s přidělenými dodavateli
Pravidelně posílat objednávky a aktuální výhledy spotřeb dodavatelům
Denně kontrolovat fyzický stav zásob přidělených referencí
Aktivně se podílet na ECR poradách, plnit úkoly plynoucí z těchto porad
Kontrolovat, analyzovat a rozumět procesům a transakcím týkající se zásob v SAP
Udržovat databázi dohodnutých logistických informací pro svěřené reference – Logistic data sheets
Eskalovat rizika v dodávkách přidělených dodavatelů
Na úrovni závodu řídit a zajišťovat expresní přepravy
Sledovat plnění dodávek ze strany dodavatele (dodavatelské MPM) a služby logistických partnerů a za účelem zlepšení navrhovat příslušné akční plány

Co od Vás očekáváme?

Logické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
Týmový hráč
Zkušenosti z oblasti plánování výhodou
Praxe ve výrobní společnosti výhodou
SAP výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Znalost Microsoft Office

Co Vám nabídneme?

Nástup možný po dohodě
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po 1. roce na dobu neurčitou
Týden dovolené navíc
Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu
Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení
Finanční odměnu za odpracované roky formou Cafeterie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
Možnost využití Multisport karty
Zvýhodněný mobilní tarif od O2

Kontakt

Faurecia Group
Karolína Hrobařová