New Program Quality Engineer

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Jsme jedním z největších světových dodavatelů pro automobilový průmysl. Faurecia Automotive Seating v Nýřanech u Plzně se od svého vzniku v roce 2013 zaměřuje na montáž sedadel do automobilů. V současné době vyrábíme zejména díly pro automobily BMW, Opel a VW a zaměstnáváme cca 700 lidí.

Díky novým projektům zvyšujeme obrátky a rozšiřujeme tým.
Pro náš závod hledáme posily na specializované technické i další profese.

Pracovní náplň:

• koordinace náběhu nového programu z pohledu kvality
• spolupráce na prémiových modelech prestižních značek automobilů (Mercedes, BMW, VW)
• komunikace se zákazníkem, vývojem, divizním týmem a dodavateli
• zodpovědnost za program z pohledu kvality v předsérii i při zavedení do série
• organizace a účast na jednáních interních i zákaznických

Požadujeme:

• znalosti automotive standardů a nástrojů kvality
• zkušenosti v oblasti zákaznické či dodavatelské kvality ve výrobní společnosti
• komunikativní úroveň angličtiny/němčiny (druhý jazyk výhodou)
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

• práce v perspektivním oboru s dlouhodobým výhledem
• semestrální bonus vázaný na Vaše výsledky
• příspěvek na dopravu
• 25 dní dovolené
• oběd v kantýně hrazený Faurecií + další možnosti stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na kartu Multisport
• Faurecia události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
• jazykové kurzy
+ další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Faurecia Group
Martina Jirásková